19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Lakiernik - Czernichów

Ogłoszenie nieaktualne

Czernichów

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta , dużej firmy produkcyjnej, oferującej nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia, poszukuje kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK
(Miejsce pracy: Czernichów)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• malowanie i lakierowanie elementów produkcyjnych w kabinie lakierniczej, za pomocą pistoletów elektrostatycznych lub dzwonków

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w lakierniach samochodowych lub przemysłowych
• umiejętność lakierowania na mokro
• odpowiedzialność, samodzielność w działaniu
• zdolności manualne

Oferujemy

• Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@jobsplus.pl , z zaznaczeniem w temacie wiadomości Lakiernik/Czernichów/0913
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

JOBS PLUS

ID Oferty:27650
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Czernichów, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-09-25