24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Lakiernik Samochodowy/ Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Landshut

POLONICA Agencja Pracy wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442. Współpracujemy z firmami partnerskimi z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Obecnie poszukujemy dla niemieckiego Kontrahenta Pracowników na stanowisko:

Lakiernik Samochodowy
Praca na terenie Niemiec

Zadania:
- przygotowywanie pojazdów do lakierowania,
- lakierowanie pojazdów

Wymagania

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
- wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kat. B oraz samochód,
- sumienność w wykonywaniu prac,

Oferujemy

Oferujemy:
- praca na umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą (świadczenia pracownicze; ubezpieczenie, Kindergeld)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę,

Informacje dodatkowe

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: pracuj@agencjapracy-polonica.pl
Kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem 71 723 75 46 lub 607 649 466.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Lakiernik samochodowy/ Niemcy”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej lub Fanpagu na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Agencja-Pracy-Polonica/376007182567342?ref=hl

ID Oferty:43983
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Landshut, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-04-04