16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Lakiernik samochodowy/ Szwajcaria

Ogłoszenie nieaktualne

Kaltbrunn

Agencja Pracy POLONICA z siedzibą we Wrocławiu wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 prowadzi rekrutację dla firm z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Na chwilę obecną dla naszego szwajcarskiego Kontrahenta poszukujemy Kandydatów na następującym stanowisku pracy:

Lakiernik Samochodowy
Praca na terenie Szwajcarii

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca na umowę o pracę ze szwajcarskim Pracodawcą,
- świadczenia pracownicze
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
- wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kat. B oraz samochód,
- sumienność w wykonywaniu obowiązków

Zadania:
- przygotowywanie pojazdów do lakierowania,
- lakierowanie pojazdów

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: pracuj@agencjapracy-polonica.pl
Kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem 71 723 75 46 lub 607 649 466.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Lakiernik samochodowy/ Szwajcaria”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej lub Fanpagu na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Agencja-Pracy-Polonica/376007182567342?ref=hl

ID Oferty:45556
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Kaltbrunn, Szwajcaria
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-05-14