25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

LAMINIARZ, LAKIERNIK, STOLARZ, MALARZ - Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Aurich

ZADANIA:
- prace przy produkcji łopat do wiatraków
- praca z żywicą poliestrową, epoksydową, włóknem szklanym lub pomoc przy wykończeniu produktów (szlifowanie, polerowanie)

Wymagania

- doświadczenie zawodowe min. 3 lata
- przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego
- własny samochód – nie jest to warunek konieczny
- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy

- stawka godzinowa od 10,61 € brutto/godz.
- zakwaterowanie zorganizowane, pokoje dwuosobowe
- koszt zakwaterowania 150 – 175 € miesięcznie
- praca zmianowa, częste nadgodziny
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Informacje dodatkowe

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim drogą elektroniczną,
wpisując „ARR/2014” lub nazwę stanowiska w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

KS Personal Service

ID Oferty:38146
Pracodawca: KS Personal Service
Miejsce pracy:Aurich, Niemcy
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:8
Data ważności:2014-09-30