23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Lekka praca na produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Częstochowa

Progresso, dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukuje chętnych do pracy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:
- docinanie, obrabianie i montaż elementów do podzespołów motoryzacyjnych,
- znakowanie i pakowanie wyrobów,
- dbałość o jakość,
- dbałość o porządek na miejscu pracy.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- chęć do pracy, chęć uczenia się,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt).

Oferujemy

- zatrudnienie na stałej umowie bezpośrednio z Pracodawcą,
- możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze plus premie).

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@progresso.net.pl. W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

ID Oferty:63253
Pracodawca: Progresso
Miejsce pracy:Częstochowa, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-02-23