20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Lider pracujący - Prace rolnicze

Ogłoszenie nieaktualne

Hillerod

Rozpoczęcie pracy: od kwietnia
Okres pracy: 9 miesięcy w roku (w pozostałych miesiącach możliwość pracy na innym projekcie)

Miejsce pracy: Zelandia, Dania (ok.750 km od Poznania, dojazd drogą lądową+promem)

Ilość wakatów: 2

Zakres obowiązków:
prace polowe (cięcie kapusty, pielenie, zakładanie siatek) razem z zespołem pracowników,
-obsługa traktora z przyczepą,
- wprowadzanie danych z całego dnia do systemu,
- zarządzanie grupą pracowników (5-8 osób),
- nadzór nad bieżącymi pracami,
- kontakt z duńskim klientem,
- rozwiązywanie bieżących problemów,
Opis projektu
Praca polowa przy zbiorze kapusty i jarmużu, pieleniu, zakładaniu siatek. Praca na polu rozpoczyna się na początku kwietnia, kończy w połowie listopada. W pozostałych miesiącach istnieje możliwość podjęcia pracy na innym projekcie. Do obowiązków osoby na stanowisku lidera pracującego należy głównie praca fizyczna z grupą pracowników, obsługa traktora z naczepami, kontakt z klientem w języku angielskim. Praca w systemie godzinowym, w zespole max 15 osobowym.

Praca jest wykonywana od poniedziałku do soboty. W szczycie sezonu należy spodziewać się dużej liczby godzin pracy. Mieszkania są dostępne w odległości od 15 do 35 km, w ofercie znajdziesz zdjęcia mieszkań. Zapewniamy odzież roboczą: kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe, rękawice. Mile widziane jest własne auto, jeżeli go nie masz, a chcesz wyjechać zapytaj rekrutanta, może będzie wolne miejsce u innych pracowników.
Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km.

Wymagania

Oczekujemy:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
- umiejętność i doświadczenie w jeździe traktorem,
- doskonała organizacja pracy,
- rzetelność i dyspozycyjność,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników),
umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu,
- prawo jazdy kategorii B,
- własny samochód do dojazdów do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

- stawka godzinowa brutto: pierwsze 3 miesiące (okres próbny) 90 DKK (50 PLN) po okresie próbnym możliwość podwyżki 100 DKK (56 PLN),
Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu podatków i mieszkania: 8000 PLN + 800 PLN pieniądze wakacyjne
Pracę 6 dni w tygodniu, w wysokim sezonie trzeba być przygotowanym na extra godziny
- ubezpieczenie zdrowotne,
- dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc, zawsze na czas,
- możliwość pobierania zaliczek do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
- pomoc w organizacji mieszkania (do 30 km od pracy, 100 kr/noc, dobre warunki mieszkaniowe).
- odpowiedzialne i ciekawe zadania zawodowe,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji.

Informacje dodatkowe

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Justyna +48664764763
Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

ID Oferty:85495
Pracodawca: BPS
Miejsce pracy:Hillerod, Dania
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: 8000 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: 9000 zł brutto
Ilość wakatów:2
Data ważności:2019-06-21