19 lipca 2018, Czwartek
Na portalu znajduje się 54588 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Lider Projektu (Automotive)

Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, w związku z intensywnym rozwojem firmy - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref. LP/9107

Najważniejsze obowiązki:
• nadzór nad projektami związanymi z wdrażaniem nowych produktów,
• zarządzanie grupą projektową,
• koordynacja działań mających na celu realizację projektu,
• odpowiedzialność za dokumentację projektową.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
• min. 1-2 lata doświadczenia na stanowisku inżynier procesu, inżynier projektu itp.,
• doświadczenie w branży automotive,
• znajomość zasad zarządzania projektem,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętności interpersonalne,
• samodzielność i odpowiedzialność.

Mile widziane:
• doświadczenie w obszarze wdrażania nowych produktów,
• znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży automotive,
• kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów.

Informacje dodatkowe

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Talent Partners

ID Oferty:80068
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Dąbrowa Górnicza, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-07-24