19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Magazynier 17 zł/h + dodatek za godziny nocne + premia

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. - Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231, dla swojego Klienta zatrudni osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Zakrzewo - zapewniamy bezpłatny dojazd z Poznania (Rondo Rataje, AWF, Szylinga, Grodziska, Swoboda)

Obowiązki:
-wizualna kontrola jakości produktu
- układanie towaru w magazynie
- przygotowywanie towaru do wysyłki
- skanowanie i wpisywanie towaru na stan magazynowy

Wymagania

- mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki widłowe - poszukujemy także wózkowych

Oferujemy

- umowę o pracę stawka 17zł dzień, 20 % noc , 100% nadgodzina
- premie jakościową do 500 zł
- stabilne zatrudnienie od zaraz
- możliwość długotrwałej współpracy
- PRACA OD PON DO PT NA III ZMIANY

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv za pomocą portalu, lub za pomocą Tel: 790 - 790 - 446 - lub osobiście w biurze Towarowa 35, V piętro w Poznaniu.

* Oferta pracy tymczasowej

ID Oferty:75327
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Poznań, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2018-02-18