29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Magazynier Łężyce

Ogłoszenie nieaktualne

Łężyce

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika MAGAZYNU w Łężycach koło Rumi

Obowiązki pracy magazyniera dla Panów

Pakowanie detali do kartonów,
Wypełnianie i zamykanie kartonów, następnie przenoszenie zamkniętych kartonów na paletę,
Zabezpieczanie, bandowanie oraz streczowanie palet z detalami,
Pomoc przy rozładunku, sortowaniu, liczeniu detali z dostaw,
Kompletacja zamówień przy pomocy skanera.
Obowiązki pracy magazyniera dla Pań:
Praca przy komputerze i wystawianie listów przewozowych,
Sortowanie i liczenia detali na magazynie,
Spisywanie, sortowanie i liczenie detali po zwrotach i reklamacjach,
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
Gotowości do pracy zmianowej,
Zdolności manualnych,
Punktualności,
Sumienności w pracy,
Pogodnego nastawienia,
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (w przypadku nadgodzin lub pracy w nocy wyższą stawkę zgodnie z kodeksem pracy)
Nowoczesne środowisko pracy – halę oraz sprzęt,
Zatrudnienie od zaraz na stałe,
Uczciwe wynagrodzenie,
Możliwość zdobycia doświadczenia a także rozwoju i awansu w dalszej perspektywie
Jeśli sądzisz, że jesteś odpowiednią osobą na powyższe stanowisko i chciałbyś podjąć tę pracę, prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@wyghr.pl z dopiskiem MG//TT/08

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Za wszystkie nadesłane aplikacje dziękujemy, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

WYG HR Consulting jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10206

Nr ref: MG/TT/08
Oferta firmy
Wyg HR Consulting
Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
www.wyghr.pl/

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:71227
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Łężyce, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2017-09-30