19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Mszczonów

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Agencja Pracy Tymczasowej Progres wpisana w rejestr pod numerem 5088.

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: MSZCZONÓW – TRANSPORT GWARANTOWANY

Zakres obowiązków:

• prawidłowe przyjęcie, załadunek i rozładunek towaru
• kompletacja towaru na magazynie
• dbanie o prawidłową kontrolę ilościową i jakościową towaru

Wymagania

• gotowość do pracy 3-zmianowej (od poniedziałku do piątku)
• aktualna książeczka sanepidu
• mile widziane doświadczenie
• uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

• umowę o pracę tymczasową
• podstawową stawkę 10 zł brutto/h + premie
• transport do/z Łowicza, Skierniewic, Żyrardowa

Informacje dodatkowe

Prosimy o dołączenie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

ID Oferty:38917
Pracodawca: Grupa Progres
Miejsce pracy:Mszczonów, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2014-09-30