24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

MAGAZYNIER

Ogłoszenie nieaktualne

Szczecin

Zadania:
- Obsługa klienta w zakresie załadunku i rozładunku jednostek transportowych,
- Kontrola ilości i jakości przyjmowanego / wydawanego sprzętu,
- Bieżące prace porządkowe na magazynie.

Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe,
- Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
- Uprawnienia na wózki widłowe poparte doświadczeniem,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Zaangażowanie i inicjatywa,
- Dokładność i systematyczność.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie,
- Praca w systemie jednozmianowym,
- Pracę w zespole zróżnicowanym wiekowo,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Dofinansowanie do pakietów sportowych.

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem: „Oferta pracy – magazynier – Szczecin”
na adres: rekrutacje@huennebeck.com

Aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hunnebeck Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

ID Oferty:77791
Pracodawca: Hunnebeck Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Szczecin, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-05-19