29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Mechanik maszyn przemysłowych(Belgia)

Ogłoszenie nieaktualne

HASSELT

Dla naszego klienta, znanego dystrybutora komponentów mechanicznych, poszukujemy mechanika maszyn przemysłowych.

Obowiązki:
Wykonywanie napraw mechanicznych maszyn o tonażu do 5 Ton
Wymienianie uszkodzonych części: łożyska, uszczelki, wały napędowe (np. typu Cardan)
W zależności od zapotrzebowania, również wytwarzanie pojedynczych elementów
Wyważanie(balansowanie) części maszyny
Spawanie MIG / MAG, elektrody i TIG
Obsługa konwencjonalnej frezarki i tokarki
Wykonywanie pracy w zmianie dziennej

Wymagania:
Kilka lat doświadczenia jako mechanik
Umiejętność obsługi tokarki i frezarki konwencjonalnej
Umiejętność spawania za pomocą metody MIG / MAG, TIG lub elektrody
Umiejętność operowania wyważarki do wałków i elementów obracających
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Chęć pracy długoterminowej

Oferujemy:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
15-17 Euro brutto - w zależności od doświadczenia
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów
Prosimy o przesłanie swojego CV na adres praca@impactpraca.pl
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji
Certyfikat KRAZ nr 275

IMPACT Poland

ID Oferty:85408
Pracodawca: IMPACT Poland
Miejsce pracy:HASSELT, Belgia
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2019-04-15