25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Mechanik maszyn rolniczych

Ogłoszenie nieaktualne

Norymberga

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg
Obowiązki:
• Konserwacja oraz naprawa maszyn rolniczych
• Utrzymanie urządzeń w należytym stanie
• Diagnoza usterek w maszynach rolniczych
• Nastawianie, przebudowa i obsługa maszyn
• Nadzór procesu produkcyjnego
• Inne – charakterystyczne dla stanowiska pracy

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM,
znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Prawo jazdy, własny samochód – mile widziany

Oferujemy

• Zatrudnienie na pełny etat
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo +25% stawki godzinowej. Pracodawca nie prowadzi konta czasu pracy - wynagrodzenie za nadgodziny wypłacane jest razem z miesięczną pensją
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Bon na paliwo po podpisaniu umowy i przepracowaniu pierwszego miesiąca
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Zatrudnienie długoterminowe
• Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Informacje dodatkowe

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: mechanik@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koncepcja

ID Oferty:71818
Pracodawca: Koncepcja
Miejsce pracy:Norymberga, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:8
Data ważności:2017-09-30