30 października 2020, Piątek
Na portalu znajduje się 60109 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Mechanik naczep - praca w Norwegii

Ogłoszenie nieaktualne

Oslo

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z Norwegii poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik naczep

Nr ref.: MN/N/11.18
Miejsce pracy: Norwegia (różne lokalizacje)

Opis:

• wykonywanie napraw głównych i bieżących naczep – pneumatyka, hydraulika siłowa, skręcanie maszyn

Wymagania

• Doświadczenie w naprawie naczep min. 2 lata doświadczenia
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracy
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
• Umiejętność spawania – mile widziana
• Dyspozycyjność do szybkiego rozpoczęcia pracy

Oferujemy

• Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie –200 NOK brutto/godz.+ możliwość nadgodzin oraz dodatki za prace zmianową
• Zwrot kosztów podróży do Norwegii do 1500 NOK
• Pomoc przy zakwaterowaniu
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
• Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%

Informacje dodatkowe

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego: MN/N/11.18 na adres: Agnieszka.Stalgo@adecco.com

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie lub planujesz wyjazd w późniejszym terminie, zarejestruj się na naszej stronie.Zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Adecco Poland Sp. z.o.o. OPL

ID Oferty:83229
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z.o.o. OPL
Miejsce pracy:Oslo, Norwegia
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-12-14

Share | Dodaj do teczki