29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

MECHANIK PRZEMYSŁOWY/ MECHATRONIK

Ogłoszenie nieaktualne

Lipsk

• Przegląd i ocena stanu lokomotyw.
• Naprawa, konserwacja i utrzymanie ich w dobrym stanie
• Usuwanie bieżących usterek mechanicznych i elektrycznych
• Inne obowiązki zgodne ze stanowiskiem pracy

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne - mechanik maszyn
• Znajomości specyfiki budowy maszyn
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
• Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Rzetelność, sumienność, gotowość do wyjazdu za granicę
• Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany)
• Obsługa wózka widłowego (mile widziane)
• Umiejętności spawania (mile widziane)

Oferujemy

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym u bezpośredniego pracodawcy niemieckiego
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Wynagrodzenie od 2000 do 2800 euro brutto/etat w zależności od umiejętności i doświadczenia plus ewentualne nadgodziny
• Opłacone składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Odpłatne zakwaterowanie, pomoc pracodawcy w znalezieniu mieszkania

Informacje dodatkowe

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
mechanik@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzanych przez administratora:

KONCEPCJA Marzena Biłas-Jaglińska
z siedzibą główną we Wrocławiu przy ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie przez administratora informacji o aktualnych ofertach pracy za pośrednictwem udostępnionego przeze mnie adresu poczty elektronicznej.”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 592 719
E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Koncepcja

ID Oferty:80439
Pracodawca: Koncepcja
Miejsce pracy:Lipsk, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-07-25