17 października 2017, Wtorek
Na portalu znajduje się 49632 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Mechanik Samochodowy (Europa Zachodnia)

Katowice

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy z branży usług serwisowych (mobilne serwisy samochodów), w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Europa Zachodnia
Nr ref. MS/162/17

Najważniejsze obowiązki:
• realizacja powierzonych zleceń serwisu na wyznaczonym terenie Polski i Europy Zachodniej,
• diagnostyka oraz naprawy samochodów ciężarowych, naczep i przyczep,
• diagnostyka i naprawy pojazdów dostawczych,
• dokonywanie oględzin pojazdów oraz miejsc powypadkowych.

Wymagania

• min. 2 lata doświadczenia w naprawach samochodów ciężarowych, autobusów lub min. 5 lat doświadczenia w dokonywaniu napraw samochodów osobowych,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość technologii napraw,
• gotowość do pracy w krajach Europy Zachodniej w systemie 4 tygodnie pracy / 1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• dbałość o powierzone mienie,
• umiejętność zachowania czystości stanowiska pracy,
• komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane:
• umiejętność spawania elektrycznego,
• znajomość diagnostyki układów pneumatycznych,
• umiejętność dokonywania napraw ogrzewań niezależnych.

Oferujemy

• pracę w renomowanej i nieustannie rozwijającej się firmie,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie – do 2,5 tys. Euro,
• wsparcie koordynatorów serwisu,
• nowoczesne i w pełni wyposażone busy serwisowe,
• zakwaterowanie i dojazd na koszt pracodawcy.

Informacje dodatkowe

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Talent Partners

ID Oferty:72628
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Katowice, Polska
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-10-24