28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Mechanik Samochodowy

Ogłoszenie nieaktualne

Dublin

Dla naszych klientów autoryzowanych serwisów w Irlandii poszukujemy kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: Irlandia

Zakres obowiązków:
Bieżący serwis i naprawa samochodów,
Diagnozowanie i naprawa usterek,
Przeglądy serwisowe,

Oferujemy:
Umowę o pracę,
Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pomoc w organizacji zakwaterowania,
Niezbędne narzędzia pracy,
Przyjazną, rodzinną atmosferę w pracy,
Szkolenia serwisowe.

Rozpoczęcie pracy: termin do ustalenia z kandydatem.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
Mile widziane doświadczenie z autoryzowanych serwisów VW Group, Volvo, Renault,
Chęć rozwoju,
Chęć do nauki języka angielskiego,
Chęć podjęcia stałej pracy.

GlobalForce Services Sp. z o. o.

ID Oferty:77605
Pracodawca: GlobalForce Services Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Dublin, Irlandia
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-05-31