20 września 2018, Czwartek
Na portalu znajduje się 55618 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Mechanik

Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stale realizującej nowe projekty firmy z branży automotive, z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref. MS/12009

Najważniejsze obowiązki:
• wparcie działu utrzymani ruchu,
• dokonywanie napraw,
• uczestnictwo w przeglądach parku maszynowego.

Wymagania

• wykształcenie techniczne,
• znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
• chęć do dalszej nauki i pogłębiania wiedzy i kwalifikacji,
• gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• bogaty pakiet socjalny,
• możliwość rozwoju zawodowego.
l

Informacje dodatkowe

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.p

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Talent Partners

ID Oferty:81846
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Dąbrowa Górnicza, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-09-25