28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Mechatronik pojazdów mechanicznych Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Torgau

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Mechatronik pojazdów mechanicznych

Lokalizacja: Niemcy, okolice Lipska - Torgau
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
- naprawa i prace konserwacyjno-remontowe aut ciężarowych w celu zapewnienia jak najlepszego bezpieczeństwa w transporcie drewna
- zadania z zakresu pneumatyki, hydrauliki, klimatyzacji
- sprawdzanie technicznego stanu pojazdów
- kontrola elementów mocowań i konstrukcji podłoża pojazdów
- diagnoza, usuwanie usterek i błędów w pojazdach za pomocą systemów diagnostycznych

Wymagania

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywny lub dobrym (warunek konieczny)
- silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy
- wykształcenie jako Mechatronik pojazdów / Mechanik / lub /i Ślusarz maszyn rolniczych
- doświadczenie na w/w stanowisku - również dla osób rozpoczynających dopiero karierę zawodową
- pełna dyspozycyjność
- umiejętność pracy samodzielnej
- niezawodność i elastyczność

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
- praca na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
- premia uznaniowa (100€-300€) co miesiąc w zależności od wyników zakładu
- opiekę polskiego koordynatora

Informacje dodatkowe

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl z dopiskiem mechatronik pojazdów mechanicznych

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

EuropaJob

ID Oferty:85964
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:Torgau, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-05-19