29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Merchandiser mobilny( numer ref.: SE/07/2017/GDA)

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk/Gdynia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Obecnie dla naszego Klienta, jednej z największych globalnych firm FMCG, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów do pracy przy wykładaniu towaru

Zadania: •dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległych sklepach,
•dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką lokowanie/układanie/prezentowanie produktów na półkach sklepowych,
•aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w podległym sklepie,
•raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.

Wymagania

•doświadczenia w podobnej pracy,
•czynne prawo jazdy kategorii B,
•aktualna książeczka sanepidowska - wymóg konieczny,
•dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 lub 7:00-15:00.

Oferujemy

•umowę zlecenie, stawkę podstawową + premię,
•auto służbowe,
•telefon wraz z systemem do raportowania,
•zatrudnienie od zaraz.

Informacje dodatkowe

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej i delegowania pracownika do pracy na rzecz naszego Klienta.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres:
anna.wisniewska@adecco.com

ID Oferty:69058
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Gdańsk/Gdynia, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-07-21