18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Merchandiser Rybnik

Ogłoszenie nieaktualne

Rybnik

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej w formie wykładania towaru na markecie budowlanym w Rybniku.

Szczegóły:
Miejsce pracy: Rybnik
Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy:
- 4 wizyty na markecie w miesiącu (średni czas wizyty około 2 godziny)
- dni i godziny pracy – dowolne
Stawka: 28 zł brutto za wizytę

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną,

Wymagania: Status STUDENTA bądź UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ status osoby zatrudnionej na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Serwis Rybnik.
Prosimy o dołączenie oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID Oferty:17284
Pracodawca: Agencja Advanced BTL
Miejsce pracy:Rybnik, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2012-06-17