29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Mistrz Magazynu

Ogłoszenie nieaktualne

Częstochowa

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Częstochowa

Główne zadania:
• koordynacja pracy magazynu
• przygotowywanie, obsługa i ewidencja dokumentacji magazynowej
• zapewnienie sprawnego przepływu materiałów i wyrobów gotowych w magazynie

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• wysokie zdolności organizacyjne
• odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziana znajomość języków obcych jak angielski lub włoski

Oferujemy

• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: praca@progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

ID Oferty:62257
Pracodawca: Progresso
Miejsce pracy:Częstochowa, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-12-23