18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Młodszy Konsultant Call Center

Ogłoszenie nieaktualne

Złocieniec

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Miejsce pracy Złocieniec

Obowiązki:
Kontakt z Klientem i Prezentacja Usług FIRMY Realizacja planów Sprzedaży, założeń FIRMY

Wymagania:
Jeżeli jestes osoba wesola i energicznyą, Pozytywnie nastawioną zrobić zycia,
gotową podjęcia nowych wyzwań, do idelana Praça Dla Ciebie!!

Oferujemy:
Prace w stabilnej firmie, Opiekę koordynatora Szkolenia wstępne, produktowe

wynagrodzenie:
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

ID Oferty:33329
Pracodawca: Media Marketing
Miejsce pracy:Złocieniec, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Minimalne wynagrodzenie: 1000 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: 2100 zł brutto
Ilość wakatów:2
Data ważności:2014-06-30