28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Młodszy Księgowy z językiem niemieckim lub francuskim

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Księgowy z językiem niemieckim lub francuskim

Obowiązki:
• Sprawdzanie poprawności, przetwarzanie danych finansowych
• Przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz
• Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania
• Wspieranie innych zespołów

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Doświadczenie nie jest wymagane – firma oferuje szkolenia

Oferujemy:
• Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze firmy
• Nowoczesne biura w centrum miasta
• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
• Świadczenia socjalne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV w języku angielskim wraz z nazwą stanowiska w tytule maila na adres paulina.golas@cpljobs.pl

ID Oferty:42214
Pracodawca: CPLJOBS
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2015-05-31