25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Młodszy Księgowy

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80 krajach, światowego lidera
w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa (biegły j. angielski)
Nr ref: WWW16JAHB
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Procesowanie transakcji AP/Royalty dla regionu EMEA.
• Monitorowanie i analiza procesów AP.
• Księgowanie faktur i płatności.
• Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych.
• Identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących płatności w przetwarzanych procesach.
• Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu.
• Zapewnienie zgodności wszystkich obszarów pracy z regułami SOX.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe.
• Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Mile widziane doświadczenie w działach AP i Royalty.
• Doświadczenie w uzgadanianiu poprawności salda bankowego.
• Biegła znajomość języka angielskiego.
• Zaawansowana obsługa narzędzi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy.
• Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia.
• Dynamiczną atmosferę.
• Bogaty pakiet socjalny i benefitów.
• Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty: WWW16JAHB

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

ID Oferty:55837
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-06-13