20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Młodszy Programista/Web Developer (aplikacje webowe)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od lat 90-dziesiątych, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje specjalisty do zespołu IT na stanowisko:
Nr ref WSK13MTPW
Miejsce pracy - Warszawa

Zakres obowiązków:

• rozbudowa, utrzymanie i testowanie istniejących serwisów i aplikacji webowych
• tworzenie serwisów i aplikacji webowych na podstawie projektów

Wymagania

Wymagania:

• umiejętność programowania w PHP i/lub Ruby
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• znajomość tematyki relacyjnych baz danych (np. MySQL, PostgreSQL)
• podstawy pracy w systemie Linux
• umiejętności analityczne
• chęć uczenia się
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• j. ang. w stopniu umożliwiającym efektywne korzystanie z dokumentacji

Mile widziane:

• znajomość systemów CMS (najlepiej TYPO3) oraz frameworka Ruby on Rails
• znajomość jQuery, Adobe Flash, MS SQL
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

Oferujemy

• Pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców
• Udział w ciekawych projektach
• Rozwój zawodowy

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WSK13MTPW

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

ID Oferty:22749
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-03-31