29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Młodszy Specjalista ds Egzekucji

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Kluczowe zadania:

Opieka nad procesem egzekucji, nadzorowanie terminowości realizowanych zadań
Kontakt się z Komornikami
Ograniczanie egzekucji
Wysyłanie wniosków
Telefoniczny kontakt z klientami
Bieżące raportowanie wyników swojej pracy

Wymagania

Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: prawo, administracja)
Umiejętność organizowania pracy własnej, samodzielność

Oferujemy

Docelowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Stałe wynagrodzenie
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej Kancelarii
Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu

Informacje dodatkowe

APLIKACJĘ PROSIMY PRZESYŁAĆ NA: rekrutacja@casus.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID Oferty:33484
Pracodawca: Casus Finanse
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Prawo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-05-30