28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Bankowego

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 2000 osób.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BANKOWEGO
Lokalizacja: Gdańsk

OBOWIĄZKI:
• Propagowanie kampanii sprzedażowych wśród klientów banku
• Aktywnej sprzedaży produktów bankowych, poprzez wykonywanie połączeń telefonicznych
• Utrzymywanie relacji z klientem
• Udzielanie Informacji

Wymagania

POSZUKUJEMY OSÓB:
• Komunikatywność
• Chęć rozwoju
• Min. Średnie wykształcenie
• Znajomość MS Office
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy

OFERUJEMY:
• Umowę o Pracę ( nie jest to zatrudnienie przez agencję)
• Wynagrodzenie podstawowe
• Prowizja od każdego sprzedanego produktu
• Systemy szkoleń nastawione na rozwój indywidualny pracowników naszego klienta
• Prywatna opieka medyczna
• Karta Multisport

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy zachęcamy Cię do przesłania swojego CV na adres:

gdańsk@wyghr.pl z zaznaczeniem nr ref. : BQ/03/GDA.

NA PEWNO ODDZWONIMY!

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Oferta firmy
Wyg HR Consulting
Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
www.wyghr.pl/

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:64488
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Bankowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2017-03-06