29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Ogłoszenie nieaktualne

Czernichów

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej oferującej nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czernichów (woj. małopolskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- prowadzenie spraw związanych z ochroną środowiska w zakładzie produkcyjnym

Wymagania

- student min. IV roku na kierunku Ochrona Środowiska
- znajomość obsługi pakietu biurowego MS Office
- dokładność, sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

- pracę w wymiarze 1/5 etatu
- pracę w środowisku specjalistów z branży
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- umowę zlecenie

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem „OCHRONA ŚRODOWISKA/Czernichów/0913”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

JOBS PLUS

ID Oferty:27670
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Czernichów, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-09-26