28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Młodszy Specjalista ds. Zakupów (Junior Buyer)

Ogłoszenie nieaktualne

Łódź

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Zakupów ( Junior Buyer)

Lokalizacja : Łódź

Opis stanowiska

Monitorowanie poziomu zapasów zapotrzebowania produkcyjnego.
Minimalizowanie potencjalnego ryzyka związanego z zagrożeniami braku dostępności komponentów.
Współpraca w zakresie budowania relacji biznesowych z aktualnymi oraz nowymi dostawcami.
Bieżące raportowanie wskaźników, praca z danymi.
Współpraca z innymi działami firmy, w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania organizacji.

Wymagania

Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów lub planowania w branży produkcyjnej.
Chęć do pogłębiania wiedzy w obszarze zakupów.
Dobra znajomość programów komputerowych szczególnie Excel.
Znajomość systemu klasy MRP/ ERP.
Mile widziana znajomość programu SAP .
Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferta

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
Bardzo wysoko oceniany pracodawca, klimat organizacyjny sprzyjający pracownikom.
Praca w międzynarodowym środowisku.
Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres:
olga.czuprynska@wyghr.pl

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:71514
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Łódź, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-09-30