28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Mobile Software Developer

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta światowego lidera, innowatora oraz zaufanego partnera wspierającego życie milionów ludzi na całym świecie poprzez dostarczanie rozwiązań informatycznych dla administracji publicznej oraz przedsiębiorców działających na rzecz bezpieczeństwa publicznego oraz niezawodnej infrastruktury, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: MSD/W/118/2018
Miejsce Pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Pisanie bezpiecznego, czystego, łatwego w użyciu i niezawodnego kodu do projektu mobilnego,
• Aktywny udział w spotkaniach projektowych i dyskusjach technicznych,
• Testowanie oprogramowania
• Współpraca z dynamicznym zespołem
• Doradzanie innym współpracownikom
• Udostępnianie recenzji kodów
Wymagania:
• Od 3 do 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji mobilnych
• Znajomość JavaScript, JQuery
• Programowanie w języku obiektowym
• Doświadczenie w pracy z relacyjną bazą danych
• Dobra znajomość wzorców MVC i typu Pub / Sub
• Dobra znajomość natywnego pakietu SDK dla urządzeń z systemem iOS i Android
• Umiejętności komunikacyjne
• Chęć do nauki
Mile widziane:
• Doświadczenie z React i/lub Xamarin
• Doświadczenie z Leaflet
Oferujemy:
• Pracę przy interesujących projektach informatycznych (publiczne i prywatne),
• Możliwość zdobywania doświadczenia w zakresie integracji dużych systemów informatycznych,
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Bogaty program szkoleniowy,
• Opiekę medyczną LuxMed, pakiet ubezpieczenia na życie, pakiet sportowy MultiSport,
• Przyjazną atmosferę w pracy: cykliczne dostawy owoców do biura, chillout room.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku angielskim na adres: agnieszka.krezalek@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: MSD/W/118/2018.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:77871
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-07-03