29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Monter Co/ Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Stuttgart

Agencja Pracy POLONICA z siedzibą we Wrocławiu wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 prowadzi rekrutację dla firm z Niemiec oraz Austrii. Na chwilę obecną poszukujemy kandydatów na następującym stanowisku pracy:

Rozpoczęcie pracy Maj 2014 !

Wymagamy:
- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie kierunkowe zawodowe,
- doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika, montera wod.-kan. w Niemczech/Austrii,
- prawo jazdy kat. B oraz samochód

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety,
- umowa o pracę na warunkach niemieckich,
- świadczenia pracownicze, ubezpieczenie,
- praca na pełen etat,
- stała opieka konsultanta polskojęzycznego,
- tłumaczenie oraz zestawienie dokumentów pracowniczych,
- zakwaterowanie,
- możliwość pracy w duetach

Zadania:
- montaż, naprawa, renowacja Co,
- montaż rur, instalacji sanitarnych,
- hydraulika

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz zdjęciem na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny 71 7237546.
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej.

ID Oferty:33949
Pracodawca: Polonica Sp. z.o.o.
Miejsce pracy:Stuttgart, Niemcy
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2014-05-31