29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ (RURY)

Ogłoszenie nieaktualne

cała Holandia (w zależności od projektu)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

- Montaż izolacji termicznych (rury) w budownictwie przemysłowym

Data wyjazdu: OD ZARAZ
Miejsce – cała Holandia (w zależności od projektu)

Wymagania

- 2 – 3 lata doświadczenia w pracy jako monter izolacji termicznej na rurach
- Posiadanie certyfikatu VCA/SCC
- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Mile widziane prawo jazdy i własny samochód
- Gotowość do ciężkiej pracy (dużo godzin w tygodniu, w tym w weekendy)
- Chęć pozostania w Holandii na dłuższy czas

Oferujemy

- Bardzo dobre i stabilne warunki pracy
- Praca na długi czas, min. pół roku
- Wynagrodzenie:
-12,75 eur netto/h
-13 eur netto/h - w przypadku dodatku rodzinnego
-15 eur netto/h – soboty
-17 eur netto/h – niedziele
- Ubezpieczenie – bezpłatne, zapewniane przez pracodawcę
- Zakwaterowanie – bezpłatne, zapewniane przez pracodawcę (dobre warunki zakwaterowania!)
- 40-60 godzin pracy/tydz.

Informacje dodatkowe

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem „MONTER IZOLACJI”

Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:23781
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:cała Holandia (w zależności od projektu), Holandia
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Kontrakt
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2013-05-16