29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

MONTER KONSTRUKCJI / MECHANIK- Belgia

Ogłoszenie nieaktualne

Zwijndrecht

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER KONSTRUKCJI / MECHANIK
(MOSTY RUCHOME, ZAPORY WODNE itp.)
Nr ref.: MKM/Nel/14

Miejsce pracy: BELGIA
Opis stanowiska pracy:
• Budowa mostów ruchomych, składanych, zmechanizowanych zapór wodnych itp.
• Praca poprzedzona bezpłatnym, 2 miesięcznym kursem z jęz. niderlandzkiego na terenie Polski
Wymagania:
• Motywacja do nauki jęz. niderlandzkiego
• Min. 3 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wykształcenie techniczne
• Doświadczenie w branży, przy budowie mostów ruchomych itp.
• Znajomość angielskiego mile widziana
• Możliwość zabrania samochodu oraz chęć osiedlenia się na terenie Belgii
Oferujemy:
• Stawka początkowa: 13,5 EUR brutto/1h
• Intencja tylko długiego zatrudnienia
• Bezpłatny kurs językowy na terenie Polski

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z na adres e-mail: barbara.stasiak@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Adecco Poland

ID Oferty:40243
Pracodawca: Adecco Poland
Miejsce pracy:Zwijndrecht, Belgia
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2014-11-12