18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

MONTER OPRAW OŚWIETLENIOWYCH

Ogłoszenie nieaktualne

Czernichów

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta , dużej firmy produkcyjnej, oferującej nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia, poszukuje kandydatów na stanowisko:

(Miejsce pracy: Czernichów)

Obowiązki:
• składanie opraw, podzespołów elektronicznych
• praca przy oświetleniu LED
• inne prace zlecone

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie techniczne w kierunku elektronicznym
• dobra znajomość dziedziny elektroniki, mechaniki
• podstawowa znajomość obsługi programów komputerowych

Mile widziane:
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• uprawnienia SEP do 1 KW
• znajomość języka angielskiego
• dodatkowe uprawnienia (np. spawacza)

Oferujemy

• pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• stabilne zatrudnienie
• umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie 6 miesięcy
• pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym
• ilość stanowisk pracy: 2

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jobsplus.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać Monter/Czernichow/0913
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3
Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).”

JOBS PLUS

ID Oferty:27649
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Czernichów, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2013-09-25