29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Monter papy termozgrzewalnej

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: Les Chapelles

Zadania:
• praca z palnikiem gazowym
• uszczelnianie dachów i tarasów
• łączenie palnikiem bloków betonowych
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową (CTT)
• stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25%
• zakwaterowanie i dojazd do pracy
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność posługiwania się palnikiem gazowym
• brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• prawo jazdy kat. B
• mile widziana znajomość j. francuskiego, 1 osoba w ekipie
Minimalne doświadczenie: 3
Wynagrodzenie: 11,5€
Typ umowy: umowa agencyjna
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/monter-papy-termozgrzewalnej-2/
Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:86569
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Kraków, Francja
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-07-12