29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Monter rusztowań- Rotterdam, Holandia

Ogłoszenie nieaktualne

Rotterdam

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Obowiązki:
• Montaż różnych systemów rusztowaniowych- Layher, Cuplock;
• Składanie i rozkładanie rusztowań, segregacja materiału, prace magazynowe;

Wymagania

Oczekujemy:
• Motywacji do pracy;
• Mile widziane doświadczenie ale nie jest to warunek konieczny;

Oferujemy

Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 7 Euro netto/h w zależności od doświadczenia;
• Holenderską umowa o pracę;
• Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1,2- osobowych;
• Pracę w godzinach od 7 do 15:45;

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem: 695-230-863 lub 695-231-050 bądź poprzez adres e-mailowy: magdalena.koscielniak@ewl.com.pl lub klaudia.stachowicz@ewl.com.pl

Na mocy Porozumienia z dnia 22 maja 2018 r., zawartego między Spółkami: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o. na mocy którego określono zasady współadministrowania danymi osobowymi gromadzonymi w toku wykonywanej działalności gospodarczej przez ww. podmioty, przy czym Spółka EWL S.A. jest podmiotem uprawnionym do przetwarzania danych osobowych w imieniu ww. spółek, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(dalej: „RODO”), zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informujemy, że: Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWLIT sp. z o.o., EWL Outsourcing sp. z o.o., EWO sp. z o.o., FWS Service sp. z o.o. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować: na adres e-mail: daneosobowe@ewl.com.pl, listownie na adres siedziby podmiotu przetwarzającego dane w imieniu Grupy EWL tj. EWL S.A., Aleje Jerozolimskie 142B/VI piętro, 02-305 Warszawa, telefonicznie pod numerem: 22 228 95 85.

ID Oferty:86920
Pracodawca: EWL S.A.
Miejsce pracy:Rotterdam, Holandia
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2019-09-30