28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Monter urządzeń dźwigowych, Otis

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

W imieniu naszego klienta – firmy Otis Elevator Company lidera na rynku produkcji, montażu
i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych poszukujemy kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Monter urządzeń dźwigowych

Wielka Brytania (różne miasta),
Polska (Warszawa, Trójmiasto, Wrocław).

Zakres obowiązków:
· Montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją,
· Bieżący serwis i remonty urządzeń dźwigowych,
· Współpraca z klientami firmy, inżynierami i kierownikami prac budowlanych.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:
· Doświadczenia na stanowisku montera w branży urządzeń dźwigowych oraz w instalacji urządzeń
mechanicznych bądź elektrycznych,
· Wykształcenia średniego – z zakresu mechaniki i/lub elektryki,
· Sumienności oraz dokładności,
· Umiejętności pracy w zespole,
· Chęci do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Oferujemy

· Umowę o pracę,
· Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku,
· Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
· Dla kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Wysp Brytyjskich pomoc w organizacji
zakwaterowania i wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem,
· Niezbędne narzędzia pracy,
· Pakiet benefitów dodatkowych,
· Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

GlobalForce Services Sp. z o. o.

ID Oferty:72801
Pracodawca: GlobalForce Services Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2017-11-17