20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia z wieloletnią praktyką. Posiadasz doświadczenie w branży dźwigowej? Nie ma dla Ciebie rzeczy niewykonalnych, jeśli chodzi o montaż różnego rodzaju wind? Jeśli czujesz się pewnie ale nadal chcesz zdobywać doświadczenie, poznaj naszą ofertę… i aplikuj!

Obecnie dla Klienta specjalizującego się prawie 30 lat w profesjonalnym montażu wind osobowych i towarowych, poszukujemy mobilnej osoby gotowej do odbywania podróży służbowych. Najważniejszym obowiązkiem będzie profesjonalny montaż urządzeń dźwigowych w całej Polsce.

Zainteresowany? Poznaj ofertę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów) + delegacje

Twoje obowiązki:
• montaż urządzeń dźwigowych z rodzaju wind: osobowych, towarowych, szpitalnych, samochodowych
• okresowe naprawy, rozruchy urządzeń dźwigowych
• praca zespołowa w parach
• wyjazdy w delegacje na terenie całej Polski

Wymagania

Oczekujemy:
• doświadczenia w branży dźwigowej
• prawa jazdy kat. B
• praktycznej znajomości automatyki oraz schematów elektrycznych
• zdolności do pracy w systemie zadaniowym
• braku przeciwskazań do pracy powyżej 3m
• umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i chęci do zdobywania nowych kwalifikacji

Dodatkowym atutem będą:
• uprawnienia UDT oraz elektryczne do 1kV
• umiejętność montażu platform dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę – na początek na okres próbny 3 miesięcy, później na czas nieokreślony
• wynagrodzenie od 3000 do 6500 zł netto przyznawane w zależności od powierzonych zadań
• pracę w systemie zadaniowym
• pokrywamy koszty przejazdu, diet i zakwaterowań za delegację
• pełne wyposażenie do wykonywania pracy: telefon, niezbędne narzędzia, auto służbowe i strój roboczy
• szkolenia wdrożeniowe, stanowiskowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641

JOBS PLUS

ID Oferty:83430
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-12-12