25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Monter urządzeń GPS

Ogłoszenie nieaktualne

Piaseczno

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Jeśli branża motoryzacyjna i elektroniczna nie jest Ci obca poznaj naszą ofertę… i aplikuj!
Obecnie wraz z naszym Klientem, który posiada prawie 20 lat doświadczenia w świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu monitoringu floty pojazdów, poszukujemy mobilnej osoby gotowej do odbywania podróży służbowych. Do obowiązków należeć będzie profesjonalny montaż urządzeń GPS w całej Polsce.

Zainteresowany? Poznaj ofertę na stanowisko:
PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO GPS

Miejsce pracy: Piaseczno

Twoje obowiązki:
• Montaż urządzeń GPS w pojazdach takich jak: koparki, naczepy, samochody osobowe, samochody ciężarowe, ciągniki
• Montowanie urządzeń służących do zarządzania i monitorowania kosztów eksploatacji u klienta – wyjazdy w delegacje na terenie całego kraju
• Praca samodzielna lub w zespole
• Dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania

Oczekujemy:
• Wykształcenia zawodowego technicznego np. o kierunku mechanik/elektronik
• Doświadczenia w branży samochodowej lub elektronicznej
• Prawa jazdy kat. B
• Zdolności manualnych oraz sumiennego podejścia do powierzonej pracy
• Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów na montaże do klientów

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowę o pracę – na początek na okres próbny 3 miesięcy, później na czas nieokreślony
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe – do negocjacji w zależności od posiadanych umiejętności + comiesięczne premie uznaniowe
• Pracę od pon. do pt. po 8 godzin dziennie + jedna sobota pracująca w miesiącu
• Pokrywamy koszty przejazdu, diet i noclegów za delegację
• Ubezpieczenie NNW
• Pełne wyposażenie do wykonywania pracy: auto służbowe, niezbędne narzędzia i strój roboczy
• Szkolenia na terenie firmy: sprzętowe, stanowiskowe

Czekamy na Twoją aplikację. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:73412
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Piaseczno, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-11-08