25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Monter wykładzin PCV

Ogłoszenie nieaktualne

Ublinek

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie.

Obecnie, dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pilnie osób do podjęcia pracy jako:

Cieśla dachowy - Stolarz
Miejsce pracy: Francja (region Alp)

Obowiązki:
• prefabrykacja i montaż konstrukcji szkieletowych (ścian i dachów- praca na wysokości)
• montaż więźb i pokryć dachowych (blachy, termoizolacje, obróbki blacharskie)
• instalacja stolarki budowlanej- okna, drzwi ( w tym drzwi garażowe i segmentowe)
• montaż deski obiciowej na budynkach (tzw. bardage)
• praca na wysokości na dachach płaskich i spadzistych

Wymagania :
• minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz gotowość do przedstawienia referencji
• dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości
• znajomość rysunku technicznego i czytania francuskich planów
• motywacja do pracy we Francji i szybkiego wyjazdu
• prawo jazdy kat. B i własne auto do wyjazdu
• znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+ premie
• dodatek żywieniowy za każdy dzień pracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
• montaż wykładzin PCV
• montaż podkładu pod wykładzinę

Wymagania:
• minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• doświadczenie w pracy na terenie Francji
• dokładność, precyzja, estetyka wykonywanych prac
• znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

Mile widziane:
• umiejętność spawania na zimno

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie.
Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC (t.j. INTERIMAX APT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, A-TEAM RECRUITMENT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Z.Słomińskiego15/506, 00-195Warszawa ) oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

INTERIMAX

ID Oferty:76311
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Ublinek, Francja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-03-14