19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Murarz- Francja

Ogłoszenie nieaktualne

Fabianów

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!
Numer certyfikatu agencji: 13276
Obecnie dla naszego francuskiego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Murarz
Miejsce pracy: Francja (okolice Alp)

Obowiązki:
• wszelkie prace murarskie:
• murowanie na zaprawie klejowej
• murowanie cienką spoiną
• murowanie metodą układania pod sznurek
• wykonywanie prac murarskich zgodnie z rysunkiem technicznym i założeniami projektu
prace na wysokości

Wymagania:
• min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• czynne prawo jazdy kat.B
• mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
• francuska umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+premie
• dodatek żywieniowy za każdy dzień pracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie za pomocą APLIKUJ Link aplikacyjny: http://hrbc.es-candidate.com/application/form/269699/1851/
Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

INTERIMAX

ID Oferty:77634
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Fabianów, Francja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-04-26