25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

MURARZ (okolice Warszawy)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

W imieniu Klienta poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

MURARZ
(okolice Warszawy)

Wymagania

Obowiązki:
Szeroki zakres prac murarskich (ściany zewnętrzne; ściany wewnętrzne nośne i działowe)
Praca na materiałach silikatowych murowana na klej

Wymagania:
Doświadczenie w pracach murarskich (minimum ok. 1 roku)
Umiejętność pracy w zespole
Rzetelność i pracowitość

Oferujemy

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia i umiejętności)
Szkolenia produktowe

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (lub opisu doświadczeń z kontaktem telefonicznym) na adres: mr-10-11@fast-select.pl

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych(Dz.U. nr 133, poz.883). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuję mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawienia.

ID Oferty:14375
Pracodawca: FastSelect
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2011-10-26