18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Niemcy - pracownik przy mięsie, bez niemieckiego

Ogłoszenie nieaktualne

Holzwickede

WORKON . (nr rej. 18275) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Pracownik przy mięsie

j.niemiecki i doświadczenie niewymagane

Miejsce pracy: Holzwickede okolice Dortmundu

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki:
­ praca przy mięsie wieprzowym
układanie mięsa
podnoszenie skrzynek
praca przy maszynie

Wymagania:
motywacja do pracy
prawo jazdy - mile widziane

Oferujemy:
­umowę o pracę na warunkach niemieckich
­świadczenia socjalne
­zakwaterowanie płatne przez pracownika ok 270€
praca na 2 zmiany, od pon do sob
zarobki 9,50 € brutto/godz

!!! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

praca.workon@gmail.com w tytule wpisując Mięso/TBL/04

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

ID Oferty:77727
Pracodawca: Workon
Miejsce pracy:Holzwickede, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-04-30