29 marca 2024, Piątek

OFERTA ŚWIĄTECZNA - PRACOWNIK MAGAZYNU - stawka 10,34 €/brutto

Ogłoszenie nieaktualne

Tilburg

Euro Work Agencja Pośrednictwa – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Tilburg / Waalwijk

Ilość godzin pracy: 40-42 godz./tydz.

Praca na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

Praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Praca polega na kompletowaniu zamowien, pakowaniu, przepakowywaniu oraz stickerowaniu/etykietowaniu sprzętu elektronicznego dwóch znanych firm.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy – mile widziane
- numer SOFI – bardzo mile widziane

Oferujemy

- stawkę minimalną 9,51 euro brutto/godzine (+8,75% dodatku do każdej godziny – 10,34 euro / godz.)
- zakwaterowanie w domku murowanym i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

Informacje dodatkowe

CV proszę wysyłać na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem w temacie PaulinaMAG

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:74200
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:Tilburg, Holandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-12-26