19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Operator CNC

Ogłoszenie nieaktualne

Słupsk

Agencja Personalna PGB HR aktualnie dla swojego stałego Klienta, międzynarodowej Firmy, która jest producentem sprzętu codziennego użytku. Istniejącej na rynku już ponad 30 lat. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator CNC (Technik narzędziowy)

Zakres obowiązków:
– odpowiedzialność za naprawy i regenerację przyrządów produkcyjnych (przyrządy montażowe, wykrojniki, formy wtryskowe),
– zajmowanie się obsługą maszyn skrawających (frezarka, tokarka, szlifierka, wiertarka i inne),
– odpowiedzialność za działania prewencyjne zgodnie z planowanymi działaniami ,
– wykonywanie standaryzacji i modyfikacji narzędzi takich jak: wykrojniki, formy wtryskowe, przyrządy montażowe.

Wymagania

Wymagania:
– wykształcenie techniczne (min. zawodowe),
– orientacja w rynku technicznym,
– znajomość przyrządów pomiarowych,
– umiejętność obróbki skrawaniem (obsługa tokarki, szlifierki, frezarki),
– posiadanie umiejętności manualnych, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, dokładność i samodyscyplina,
– mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

Oferujemy

Klient oferuje:
– umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– możliwość współpracy w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– możliwość rozwoju w międzynarodowej Firmie.

PGB Human Resources

ID Oferty:69079
Pracodawca: PGB Human Resources
Miejsce pracy:Słupsk, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-08-31