23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Operator kotła Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

okolice Lipska

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu , poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Operator kotła
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
• Obsługa kotłów wraz z urządzeniami pomocniczymi
• Wykonywanie prac naprawczych, remontowych i konserwacyjnych, utrzymywanie kotłów, instalacji i urządzeń we właściwym stanie technicznym
• Utrzymywanie parametrów zgodnie z tabelami i programami pracy
• Czyszczenie powierzchni ogrzewalnych kotłów po stronie spalin i wodnej

Wymagania

Wymagania:
• komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• doświadczenie na podanym wyżej stanowisku
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
• doświadczenie w pracy w programie- SPS ( dodatkowy atut)

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji
• możliwość otrzymania premii
• dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl w tytule wpisując „operator kotła”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

EuropaJob

ID Oferty:82950
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:okolice Lipska, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-12-31