28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Operator linii produkcyjnej

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Produkcja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Limburgia
Miejsce pracy / miejscowość: Tessenderlo

Zadania:
• dbanie o planowe zakończenie produkcji
• odpowiednie ustawienie maszyny (wybór programu napełniania, dobór etykiet)
• odpowiednie przygotowanie linii produkcyjnej
• konsekwentne przestrzeganie procedury wykrawania metali i wagi kontrolnej
Oferujemy:
• umowę o pracę belgijską
• stawka godzinowa 13,98€ brutto
• praca w systemie zmianowym (rano i popołudnie)
• długotrwałą współpracę
• premia zmianowa 7,5%
• karta żywieniowa 6€
• zakwaterowanie odpłatne 85 euro tygodniowo
Wymagania:
• konieczne doświadczenie jako operator maszyn/ obsługa maszyn pakujących
• wiedza techniczna
• mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• własny transport lub prawo jazdy kat.B
Miejsce pracy: Belgia - Tessenderlo
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Branża: Spożywcza - produkcja tapas

Minimalne doświadczenie: 2
Wynagrodzenie: 13,98€ brutto
Typ umowy: umowa agencyjna
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/operator-linii-produkcyjnej/
Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:86448
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Kraków, Belgia
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-06-28