25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Operator maszyn CNC – z j. niemieckim

Ogłoszenie nieaktualne

Bubsheim

Opis stanowiska:
- prace związane z procesem obróbki metalu
- dokonywanie dokładnego pomiaru części
- samodzielne ustawianie i optymalizacja programów
- zakładanie i pozycjonowanie obrabianych części w nośnikach ładunkowych
- usuwanie drobnych zakłóceń w pracy maszyn
- kontrola jakościowa wg wytycznych obowiązujących w firmie
- wypełnianie dokumentacji produktów
- praca na maszynach CNC AUTOMAT INDEX, narzędziami do pomiarów

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe w pracy na urządzeniach CNC
- łatwość uczenia się, sprawność, umiejętności pracy w zespole, sumienność
- gotowość do pracy zmianowej, również w razie zapotrzebowania w weekendy

Mile widziane
- znajomość obsługi przyrządów pomiarowych tj. suwmiarki, tokarki
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferta:
- przewidywany okres zatrudnienia: czas pracy: 2 lata
- niemiecka umowa o pracę, stabilne zatrudnienie
- system zmianowy (3 zmiany)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na rekrutacja@ksps.com.pl, z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

KS Personal Service

ID Oferty:47716
Pracodawca: KS Personal Service
Miejsce pracy:Bubsheim, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:6
Data ważności:2015-07-31