28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Operator maszyn CNC

Ogłoszenie nieaktualne

okolice Nantes

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Operator maszyn CNC - Francja, okolice Nantes

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

- Zadanie związane z obsługą tokarki z oprogramowaniem heidenhain, mazak
- wykonywanie elementów metalowych
- kontrola wykonanych elementów
- produkcja jednostkowa

Wymagania

Wymagania:
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC
- umiejętność ustawiania i obsługi tokarek cnc
- umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i planami

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- zwrot kosztów dojazdu na teren Francji
- zagwarantowany bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy do mieszkania
- koszt mieszkania pokrywany przez pracodawcę
- atrakcyjna stawka godzinowa

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem “operator CNC – tokarz, Francja” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

EuropaJob

ID Oferty:82815
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:okolice Nantes, Francja
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-12-21